Dodano dnia: 24.06.2013 o godz: 20:35 | Numer ID: 3009
Link nie działa/spam ?

Automat vendingowy

Rozwój technologii w minionym stuleciu gwałtownie nabrał tempa. Rozwinęło się mnóstwo maszyn, których celem było zastąpienie pracy rąk ludzkich. Taki rozwój wydarzeń miał wiele korzyści ze względu na bezpieczeństwo w pracy (czynności przekraczające ludzkie siły wykonywał automat), ale też i minusów. W krótkim czasie zmniejszyło się zapotrzebowanie na pracowników.
Jednym z odkryć właściwie jeszcze XIX wieku był automat vendingowy, który sprzedawał wybrane artykuły bez udziału ekspedienta. Jak widać, mimo to zawód sprzedawcy wciąż funkcjonuje, ze względu na ograniczenia choćby pojemnościowe takiego automatu vendingowego. Na obecną chwilę w naszym kraju automaty vendingowe występują prawie na każdym rogu, bo choćby parkomat, z którego jesteśmy zmuszeni korzystać w strefie i godzinach płatnego parkowania lub automat do biletów MPK należą do automatów vendingowych. Automaty sprzedające w naszym kraju nabrały na znaczeniu przez ostatnie 20 lat. Do najbardziej znanych należy zaliczyć maszyny do kawy, a także maszyny vendingowe sprzedające słodycze, słone krakersy o różnych smakach oraz zimne napoje. Automat do kawy serwuje nie tylko ten jeden energizujący napój, ale także czekoladę. Korzystając z automatu z kawą możemy docelowo skorzystać z opcji napój z większą lub mniejszą ilością cukru. Często walor smakowy tych napojów mógł by być bardziej udany, jednak czekając na późny bus coś orzeźwiającego jest mile widziane przez turystów, a cena jest naprawdę bardzo przystępna.
Automat do kawy znamy także w innej postaci. Taka maszyna nie sprzedaje kawy, lecz ją przygotowuje i to na najwyższym poziomie sztuki kulinarnej. Przykładem na taki automat do kawy jest ekspres ciśnieniowy. Ekspresy ciśnieniowe nie są zbyt tanie. Do ekspresu potrzeba także specjalnego gatunku kawy, ale w zamian dostajemy na prawdę ekscytujący napój.

Szczegóły strony www.kup-automat.pl:

Komentarze do strony: www.kup-automat.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.kup-automat.pl

Automat vendingowy
Automat vendingowy
Automat vendingowy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

poznan (33), wrocław (40), warszawa (50), biznes (28), strony internetowe (31), mieszkania (35), Fotografia ślubna (26), turystyka (31), aranżacja wnętrz (24), noclegi. (50), blog (62), transport (25), Kosmetyki (24), samochody (30), uroda (51), zabawki (24), MEBLE (45), dieta (23), finanse (26), motoryzacja (39), pozycjonowanie (61), budownictwo (27), nieruchomości (36), Kraków (29), uslugi (27), zdrowie (62), Wroclaw (40), usługi (27), moda (26), sklep internetowy (23), katalog stron (31), podróże (25), reklama (33), adwokat (26), portal (44), odchudzanie (34), wczasy (24), porady (34), sport (23), wakacje (33)