Edukacja Kategoria: Edukacja


 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych - Katowice

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych - Katowice

  Zapraszamy osoby ubiegające się o wydanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym na szkolenie w zakresie przewozy rzeczy oraz przewozu osób.
  Zajęcia prowadzimy w Katowicach w soboty i niedziele.
  Zapraszamy ...

  Data dodania: 17.11.2017 o godz: 13:43    

 • Coaching Łódź

  Coaching Łódź

  Pytania o sens życia, o jakieś konkretne cele w życiu pojawiają się w nas coraz częściej. Pytania te mogą dotyczyć różnych sfer codzienności, a nie zawsze odpowiedź na te pytania jest prosta i oczywista. Dlatego też w tym względzie można jak najbardziej zwrócić się do dobrego coacha osobistego. Spośród wielu takich osób działających na naszym rynku, warto jest w sposób szczególny wskazać na panią Aldonę Roda, na osobę coacha o wzorcowym podejściu do każdeg ...

  Data dodania: 11.10.2017 o godz: 12:48    

 • Testy do policji

  Testy do policji

  Strona internetowa www. pracawpolicji. pl/ to serwis, w którym odnajdziecie wiele porządnie napisanych oraz rzetelnych artykułów o pracy w formacji służb porządkowych oraz poradników na takie ważne tematy jak egzaminy na policjanta.
  Praca w policji to bardzo wymagający zawód, w który należy włożyć całe swoje serce, ponieważ do wykonywania tego zawodu potrzebne jest powołanie.
  Jeżeli zainteresował Cię ten mały wstęp to zapraszamy do odwiedzenia ...

  Data dodania: 08.09.2017 o godz: 14:00    

 • Profesjonalne szkolenia Ventum Air

  Profesjonalne szkolenia Ventum Air

  W szkole lotniczej Ventum Air dajemy wiele możliwości wykonania różnych certyfikatów, w tym uprawnienie do wykonywania lotów EIR(A). Dane uprawnienie daje możliwość podniesienia standardów bezpieczeństwa zwłaszcza pilotów posiadających licencję PPL(A). Dane szkolenie daje znacznie więcej możliwości jak i wariantów. Warunki jakie należy spełnić by przystąpić do szkolenia to licencja pilota samolotowego na poziomie co najmniej PPL(A) jak i przystąpienie do t ...

  Data dodania: 18.07.2017 o godz: 14:42