Muzyka Firmy wg branż Podkategoria: Muzyka


 • Obsługa koncertów w Mazowieckim

  Obsługa koncertów w Mazowieckim

  Kiedy muzyk doskonale śpiewa oraz gra, a chociażby specjalista na konferencji w niesamowity sposób pragnie się dzielić wiedzą w sumie jest bardzo dobrze. Przecież bardzo lubimy muzykę i zwiększanie własnej wiedzy. Jednakowoż dosyć nierzadko jest tak, że obsługa koncertów oraz konferencji odrobinę nawala.
  Musimy pamiętać, iż szczególnie usługi nagłośnieniowe są wielce ważne. Zatem w zasadzie jeśli pragniemy zorganizować koncert bądź konferencję, nie s ...

  Data dodania: 21.05.2014 o godz: 17:33    

 • DJ wodzirej Adriano Montana

  DJ wodzirej Adriano Montana

  Dzięki profesjonalistom Adriano Montana Twoja impreza przejdzie do historii. Wśród naszych DJ-ów, wokalistów, konferansjerów, aktorów, iluzjonistów i barmanów łatwo znajdziesz osoby, z którymi zechcesz nawiązać współpracę. Zapewniamy także pełną obsługę techniczną związaną z nagłośnieniem, oświetleniem i innymi kwestiami. Polskie i zagraniczne występy (Niemcy, Hiszpania, Rosja, Estonia i inne) pozwoliły nam zebrać bogate doświadczenie, dzięki któremu możem ...

  Data dodania: 24.05.2017 o godz: 14:52    

 • Perkusja

  Perkusja

  Muzyka jest wiernym towarzyszem naszego istnienia. Tym jest nam bliższa im bardziej się w nią angażujemy. Nasze społeczeństwo tylko w niedużym stopniu uczy się gry na jakimś instrumencie. Koszta takich nauk są wygórowane, a posiadanie osobistego sprzętu do ćwiczeń to także nie mały wydatek. Perkusista interesujący się zawodową grą na tym sprzęcie, ale i normalny entuzjasta tego instrumentu musi posiadać możliwość pracowania na swoim własnym instrumencie. D ...

  Data dodania: 03.11.2010 o godz: 13:19    

 • Muzyka na ślubie - kwartet

  Muzyka na ślubie - kwartet

  Profesjonalni muzycy oraz absolwenci Akademii Muzycznej, tworzą kwartet smyczkowy zwany Mezzofourte.

  Zespół zapewnia niepowtarzalną rozrywkę i urozmaicenie każdego przyjęcia. Piękna muzyka i niepowtarzalny klimat zapewniają lata praktyk, umiejętności muzyczne i elegancja w jednym.

  Kwartet smyczkowy to idealny pomysł na ślub, spotkanie biznesowe, czy kameralne spotkanie towarzyskie.

  Niezwykłą pamiątką ze ślubu będzie zach ...

  Data dodania: 06.03.2018 o godz: 13:22    

 • DJ na wesele Twoich marzeń

  DJ na wesele Twoich marzeń

  Kluczowym aspektem każdej udanej imprezy, czy będzie to wesele, bal, bankiet, impreza integracyjna lub firmowa jest odpowiednia oprawa muzyczna. Jeśli zdecydowaliście się, aby o szampańską atmosferę na Waszej imprezie zadbał profesjonalny DJ to trafiliście w odpowiednie miejsce.
  Przeglądając moją stronę internetową postaram się Was przekonać, że oprawę muzyczną powierzacie w odpowiednie ręce.
  Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu za konsolet ...

  Data dodania: 17.09.2010 o godz: 16:25    

 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne

  Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne

  Firma SOUND SOLUTIONS z Wrocławia produkuje i sprzedaje najlepsze rozwiązania akustyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne, pianki samoprzylepne.
  W razie jakichkolwiek wątpliwości w doborze materiałów do izolacji akustycznej prosimy o mail lub telefon. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.
  Stosując nasze pianki akustyczne oraz maty wygłuszają poprawią Państwo komfort ...

  Data dodania: 17.03.2017 o godz: 22:11    

Muzyka - nowa strona:

Wpisz adres dodawanej strony www Adres: