Dodano dnia: 20.12.2011 o godz: 13:35 | Numer ID: 1746
Link nie działa/spam ?

Hydrauliczne młoty wyburzeniowe

RAMFOS udostępnia najlepsze oprzyrządowania do wyburzeń. Bez najmniejszych problemów rozbija skały, beton oraz asfalt. Zapewniamy specjalistyczne, wytrzymałe kruszarki wyburzeniowe, dzięki którym twoja praca przebiegnie szybko i bez problemów. Przebijemy wszystko!Sprzedajemy i wynajmujemy nożyce tnąco – kruszące RAMFOS.

Osprzęt charakteryzuje wysoka wytrzymałość, która jest niezbędna w polskich, zmiennych warunkach atmosferycznych, gdzie latem może być +40 stopni a zimą -25. Urządzenie to zoptymalizowane narzędzia służące do wyburzeń zarówno w fazie wstępnej jak i późniejszej do rozdrabniania i cięcia urobku.

Nasz sprzęt idealnie sprawuje się przy wyburzeniach.

Gdzie można stosować młoty wyburzeniowe marki Ramfos? Budowa dróg i mostów * Wyburzenia i odbudowa budynków * Wstępne i docelowe kucie w kamieniołomach * Budowa tunelów * Budowa dróg kolejowych * Prace przy asfaltobetonach.

Skuteczność naszych młotów wyburzeniowych potwierdziło wiele testów praktycznych. Mogą państwo sami się o tym przekonać - w naszym kraju jest coraz więcej tego typu sprzętu. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń. Dostarczamy młoty wyburzeniowe dla nośników od 0,7 do 70 ton. Taki osprzęt top pewne wyburzenie nawet najtwardszych elementów Twojego placu budowy.Dlaczego Ramfos? Bo przede wszystkim warto. Warto inwestować w jakość, która się zwraca. Nasze urządzenia cechują się najlepszą energią uderzenia, ekonomicznością oraz serwisem pogwarancyjnym.

Szczegóły strony www.ramfos.com.pl:

Komentarze do strony: www.ramfos.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.ramfos.com.pl

Hydrauliczne młoty wyburzeniowe
Hydrauliczne młoty wyburzeniowe
Hydrauliczne młoty wyburzeniowe
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: