Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja


 • Powłoka kwarcowa Szczecin - autodetailing-szczecin.pl

  Powłoka kwarcowa Szczecin - autodetailing-szczecin.pl

  Wgniecenia karoserii? Porysowany lakier? Zniszczona skórzana tapicerka? Na każdy z tych uszkodzeń mamy odpowiedź. I to nie byle jaką. Naszą specjalizacją jest bowiem fachowy auto detailing - usługa skierowana do najbardziej wymagających konsumentów.
  Dla nas żaden problem z zakresu pielęgnacji auta nie jest zbyt duży, czy zbyt trudny. Usuwanie wgnieceń, regeneracja skór samochodowych, bądź naprawa lakieru - to właśnie nasza specjalność.
  Jeśli ch ...

  Data dodania: 19.09.2019 o godz: 12:01    

 • Czyszczenie podsufitki Szczecin - myjniazklasa.pl

  Czyszczenie podsufitki Szczecin - myjniazklasa.pl

  Każdy samochód zasługuje na nieco luksusu. Wychodząc z takiego właśnie założenia, proponujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi z obrębu mycia i pielęgnacji pojazdów mechanicznych. Nasza propozycja to nie tylko tradycyjne pranie i czyszczenie, ale też kompleksowa kosmetyka, w tym woskowanie ręczne. Dzięki naszemu zaangażowaniu, a również inwestycjom w najlepsze preparaty i sprzęty, jesteśmy w stanie polepszyć wygląd każdego auta.
  Nasza oferta ...

  Data dodania: 19.09.2019 o godz: 10:04    

 • Sprawdzanie samochodów | inspect-car.pl

  Sprawdzanie samochodów | inspect-car.pl

  Głównym filarem mojej firmy jest pomoc firmom i osobom w zakupie samochodu. Od wielu lat działam wbranży samochodowej i jestem w stanie sprawdzić każdy używany samochód - zarówno pod względem bezwypadkowości, jak i stanu technicznego. Zapraszam do kontaktu. ...

  Data dodania: 15.09.2019 o godz: 11:04    

 • Parking najbliżej lotniska Modlin

  Parking najbliżej lotniska Modlin

  Szukasz parkingu przy lotnisku Modlin? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Orange Parking oferuje całodobową ochronę samochodów. Nasi pracownicy będą mieć oko na twój samochód całą dobę, aż do Twojego przyjazdu. Oferujemy pełne zaangażowanie, profesjonalizm i przystępne ceny, co też nie jest bez znaczenia. Wybierając naszą firmę, dostajesz gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Dla klientów, którzy decydują się zostawić samochód na parkingu dłużej ni ...

  Data dodania: 04.09.2019 o godz: 17:33