Dodano dnia: 27.05.2017 o godz: 7:51 | Numer ID: 6436
Link nie działa/spam ?

Kreatywne Dzewuchy - DIY, Zrób To Sama

Kreatywne Dziewuchy, jest to blog poświęcony Dziewczyną które tak samo jak ja nie są w stanie cierpliwie usiedzieć w jednym miejscu. Na tej stronie możesz znaleźć inspiracje z wielu istotnych dziedzin życia. Strona jest podzielona na cztery podstawowe kategorie gdzie przy minimalnym zaangażowaniu oraz chęciach możemy zrobić kapitalne rzeczy, przez technikę DIY (zrób to sam).

Pierwszy dział to BEAUTY, pokażę wam tutaj w jaki sposób można samemu zrobić kosmetyki bazujące na naturalnych produktach, którymi najczęściej obdarowała nas matka natura.

Kolejna część bloga FASHION, będziemy tu podążać za aktualnymi modowymi trendami, które wykonamy własnoręcznie, z minimalnym nakładem sił i finansów. Krótko mówiąc jest to Modowy dział Must Have.

Jeżeli chodzi o Strefę LIFESTYLE, to zostaną tu zamieszczone proste inspiracje, związane z naszym trybem życia ale także, proste czynności i porady które umilą życie nam oraz naszym bliskim.

W dziale HOME odnajdziemy proste rozwiązania które nastroją i jednocześnie upiększą nasze cztery konta. Satysfakcja gwarantowana.

Kreatywne Dziewuchy to każda z nas, Ponieważ Kreatywność To nasz Styl Życia :)

Szczegóły strony kreatywnedziewuchy.blogspot.com:

Komentarze do strony: kreatywnedziewuchy.blogspot.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę kreatywnedziewuchy.blogspot.com

Kreatywne Dzewuchy - DIY, Zrób To Sama
Kreatywne Dzewuchy - DIY, Zrób To Sama
Kreatywne Dzewuchy - DIY, Zrób To Sama
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: