Dodano dnia: 05.11.2012 o godz: 16:40 | Numer ID: 2313
Link nie działa/spam ?

Radca Prawny Bielsko-Biała

Kancelaria Prawna z Bielska-Białej cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów, zatrudniając najlepszych adwokatów udzielamy prawnej opieki klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom obejmując ich stałą ochroną prawną.
Mamy spore doświadczenie oraz szerokie kompetencje w obsłudze skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć w obsłudze korporacyjnej, jak również unikalne na polskim rynku - kompetencje w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających na rynkach regulowanych. Wieloletnia aktywność na rynku polskich usług prawniczych zaowocowała silną pozycją kancelarii w Bielsku-Białej, przy jednoczesnym rozwoju jej praktyk lokalnych w regionie Śląskim.
Nasz adwokat bielsko świadczy usługi doradcze we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Preferowany przez naszą Kancelarię zakres usług to prawo cywilne, gospodarcze i handlowe, ale nasi Klienci mogą oczekiwać od nas fachowej wiedzy i doradztwa praktycznie we wszystkich dziedzinach prawa.

Klientom zainteresowanym Kompleksową Obsługą Prawną proponujemy usługę w pełni odpowiadającą ich oczekiwaniom. Umowa o stałą obsługę prawną gwarantuje naszym Klientom szereg udogodnień:

-udzielamy doraźnych porad prawnych w nieograniczonej ilości stosownie do potrzeb Klienta (także telefonicznie);
- prowadzimy wszystkie sprawy naszego Klienta przed sądami i organami administracji publicznej;
- przygotowujemy projekty umów, uchwał i innych dokumentów prawnych dla naszego Klienta;

Świadcząc usługi adwokackie obejmujące ustne/pisemne porady prawne, sporządzanie umów, reprezentacja przed sądami, negocjacje, windykacja należności.

Szczegóły strony www.corporis.pl:

Komentarze do strony: www.corporis.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.corporis.pl

Radca Prawny Bielsko-Biała
Radca Prawny Bielsko-Biała
Radca Prawny Bielsko-Biała
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: