Dodano dnia: 17.10.2011 o godz: 13:28 | Numer ID: 1700
Link nie działa/spam ?

Złomowanie pojazdów

Wszyscy co mają trochę 'oleju w głowie' nie będzie chciał śmiecić lasów swoim potomnym i zleci złomowanie pojazdów naszej firmie. Oferujemy najlepsze pieniądze za złomowanie na rynku. Dzięki nam uzyskasz więcej niż gdybyś sprzedawał swoje auto na motoallegro.

Dbanie o to by kasacja odbywała się w wyznaczonych punktach bo to nie tylko zarobek dla Ciebie, ale i dbanie o ekologię. Nasze przedsiębiorstwo spełnia szereg wymogów proekologicznych by funkcjonować legalnie. Dzięki temu masz pewność, że benzyna nie jest wylewany do stawu, które znajduje się niedaleko Twojego miasta. Dzięki temu masz pewność, że niepotrzebne elementy nie będą ozdobą niedalekiego jeziora.

Nasza firma Auto-Kasacja.PL to złomowanie pojazdów, której działanie opisuje dokument podpisany przez Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Funkcjonujemy zgodnie z literą prawa co jest niezwykle istotne dla Ciebie jako naszego potencjalnego klienta.

Autokasacja jest usługą specjalistyczną, która wg prawa mogą wykonywać tylko wyznaczone przez Marszałka punkty Stacji Demontażu Pojazdów.

Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim. Blisko takich miejscowości jak: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno..

Szczegóły strony www.auto-kasacja.pl:

Komentarze do strony: www.auto-kasacja.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.auto-kasacja.pl

Złomowanie pojazdów
Złomowanie pojazdów
Złomowanie pojazdów
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: